Ziyarete ikizleriyle geldi

Yayınlanma Zamanı : 27 Eylül 2018 Saat: 11:50

Ziyarete ikizleriyle geldi

Yaklaşık iki yıldan bu yana doğal yollarla bebek sahibi olamayan Taşdelen çifti, İskenderun Gelişim Hastanesine gelerek, Kadın Hastalıkları Doğum, Tüp Bebek ve İnfertilite  (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut’un uyguladığı aşılama tedavisiyle ikiz bebek sahibi oldu.

Çift yumurta ikiz bebekleriyle birlikte Op. Dr. Ozan Turgut’a ziyarette gelen Taşdelen çifti, bebeklerini kucaklarına aldıkları için sevinç yaşadıklarını belirtti.

“Aşılama yöntemiyle olumlu sonuçlar”

Aşılama yönteminin, yüz güldürücü sonuçlar doğurduğunu ifade eden Op. Dr. Ozan Turgut, bu yöntemin özellikle genç hastalarda daha etkili sonuçlar verdiğini belirterek, “Uzun süre doğal yollarla gebe kalamayan hastalarımıza uyguladığımız aşılama yöntemiyle olumlu sonuçlar elde edebiliyoruz. Fatma Hanım da bu nedenden ötürü polikliniğimize başvurdu ve aşılama yöntemiyle gebe kaldı. Sağlıklı seyreden gebelik sonrasında ise doğumu gerçekleştirdik. Bebeklerimiz şuan gayet sağlıklı” dedi.

“Çok mutluyuz”

Bebeklerini kucağına almanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Fatma Merve Taşdelen ise, “Evlendikten bir süre sonra çocuk sahibi olmak istedik, fakat hamile kalamadım. Doktorum Ozan Bey’e başvurdum ve tetkikler sonrası bana aşılama tedavisi uyguladı. İlk uygulamayla çift yumurta ikiz bebeklerim oldu. Bir aydır bebeklerimi kucağıma alıyorum. Gerçekten mucize gibi. İkizlerimize Ali Yiğit ve Ayşe Yade isimlerini verdik. Tek kelimeyle doktorumuz mükemmel. Her şey için Doktorum Ozan Turgut’a ve Gelişim Hastanesi sağlık personeline teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"