Bu adrese mail atmayı unutmayın!

Yayınlanma Zamanı : 20 Eylül 2018 Saat: 10:47

CHP, yerel seçim stratejisi ve adayların belirlenmesinde 81 ilden vatandaşların görüşünü almak için mutlusehirler@gmail.com adresini oluşturdu. Vatandaşlardan gelecek önerileri şehir ve ülke bazında değerlendirecek olan parti, seçim stratejisini de bu temeller üzerine oturtacak.

Belediye başkan adaylarının belirlenmesi konusunda bir süredir parti örgütlerinden, sivil toplum kuruluşlarından, kanaat önderlerinden, il ve ilçe derneklerinden görüş alan CHP, mail yoluyla vatandaşların da doğrudan bu sürece katılmasını sağlayacak.

mutlusehirler@gmail.com adresine vatandaşlardan gelen önerileri toplayarak bir rapor haline getirecek ve bu raporu da partinin ilgili organlarında değerlendirerek, yol haritasını belirleyecek CHP’de toplumun her kesiminin görüşünü dikkate almak için mailleri kontrol edecek olan özel bir takip ekibi oluşturuldu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"