Bu çağrıya herkes kulak vermeli!

Yayınlanma Zamanı : 13 Eylül 2018 Saat: 10:06

Bu çağrıya herkes kulak vermeli!

Soğukoluk Yaylası’nda sabaha karşı çıkan orman yangını, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alınmaya çalışılırken, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu da vatandaşlara ‘Acil duyuru’ mesajıyla yangına müdahale çağrısında bulundu. Yerleşim yerlerini de tehdit eden yangınla ilgili itfaiye araçlarının ulaşamadığı bölgedeki yangını söndürmek için sosyal medyadan ve cep telefonlarından çağrı yapan Başkan Vurucu, herkesi Soğukoluk’taki yangını söndürme çalışmalarına destek olmaya davet etti.

Yerleşim yerlerine yakın bir yer çıkan yangının söndürülme çalışmalarında vatandaşların da destek olması için çağrı yapan Başkan Adnan Vurucu, “Kıymetli vatandaşlarımız, Soğukooluk Mahallemizde çıkan ‘Orman Yangını’na müdahale etmeye hepinizi davet ediyorum. Yangının en kısa sürede söndürülmesi için gerekli tüm müdahaleleri yapmaya çalışıyoruz. Sizin desteğiniz bizler için çok önemli” diyerek yangın söndürme çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"