İz bırakan kaymakama şükran plaketi

Yayınlanma Zamanı : 10 Eylül 2018 Saat: 16:04

İz bırakan kaymakama şükran plaketi

Ankara Vali Yardımcılığı görevine atanan Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran’a Hatay Tabiatı Koruma Derneği(TKD)’ne düzenlediği veda ziyaretinde şükran plaketi takdim edildi. İlçede göreve başladığı günden itibaren başarılı bir bürokrat olmanın yanında insan odaklı hizmet anlayışı, sporcu kişiliği ve sporu halka sevdirmek adına hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Kaymakam Erkayıran’a Tabiatı Koruma Derneği Başkanı Abdullah Öğünç, doğa koruma, araştırma ve geliştirmeye yönelik faaliyetlerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

Erkayıran’ın Kırıkhan’a iz bırakan bir kaymakam olduğunu söyleyen Öğünç, “Dürüst olmam gerekirse Kırıkhan’lı bir Sivil Toplum Örgütü başkanı olarak atamanıza üzülenlerdenim. Doğayı koruma ve hayvan sevgisi ile bizlere örnek olan, bağlama çalıp – türkü söyleyen, ilçemize koro kazandıran, spora teşvik eden ve daha bir çok sosyal projeyle Kırıkhan’ın gelişmesine katkı sunan Sayın Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılarının devamını diliyoruz. Yolu açık olsun” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"