Arsuz Belediyesi’nde memura dayak şoku!!!

Yayınlanma Zamanı : 10 Eylül 2018 Saat: 17:16

Arsuz Belediyesi’nde memura dayak şoku!!!

Tüm Bel Sen Hatay Şube Yönetimi, Arsuz Belediyesi Gelir Şefi Kenan Yavuz’a görevi başındayken iki kişi tarafından gerçekleştirilen darp olayını şiddetle kınadı. Olayı gerçekleştiren zanlılardan birinin bir siyasi partinin disiplin kurulunda olduğunu ifade ederek olayın acı boyutunu gözler önüne seren Tüm Bel Sen Hatay Şube Başkanı Müfit Cihnioğlu, sonuna kadar üyelerinin yanında olduklarını belirtirken, yargıya taşınan olayla ilgili mahkemenin en doğru ve en adilane kararı vereceğine inandığını ifade etti.

Şiddetin insanlığa sığmadığını belirterek, darp edilen üyeleri Kenan Yavuz’a geçmiş olsun dileklerini sunan Müfit Cihnioğlu, “Arsuz Belediye Personeli, Sendikamız Tüm Bel Sen Üyesi olan Kenan Yavuz, işini yapmaktan ve belediyenin menfaatlerini korumaktan başka bir düşüncesi olmayan çalışkan bir arkadaşımızdır. Kenan Yavuz’a, belediyeye borcu olan Ekrem Murt ve yanındaki Serkan Murt isimli şahıslar tarafından yapılan darp, Ekrem Murt’un bir siyasi partinin disiplin kurulunda olması olayın acı boyutunu ortaya koymaktadır. Sosyal medya üzerinden Kenan Yavuz arkadaşımıza destek veren ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlarımıza da ayrıca tehditler savurması da cabası. Yargıya taşınan bu darp olayında yüce mahkemelerimizin bu olayla ilgili en doğru ve en adilane kararı vereceğine olan inancımız tamdır. Kenan Yavuz arkadaşımızın sonuna kadar yanındayız. Bu eylemi yapan ve yaptıranları da Tüm Bel Sen Hatay Şubesi olarak kınıyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"