Uçurtmasını kapan gelsin

Yayınlanma Zamanı : 06 Eylül 2018 Saat: 11:02

Uçurtmasını kapan gelsin

Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz Belediyesi işbirliğiyle bu yıl 6-9 Eylül tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Arsuz Doğa ve Su Sporları Festivali’nde adrenalin ve heyecan dolu etkinliklerin yanısıra mavi gökyüzü uçurtmalarla rengârenk bir görüntüye bürünecek. Doğu Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu(DASİFED)’nun katkılarıyla 9 Eylül Pazar Günü 16.30-18.30 saatleri arasında Arsuz Gözcüler Sahili Festival Alanı’nda 8 yaş üstü 100 kişinin katılımıyla gerçekleşecek olan ‘En İyi Uçan Uçurtma Yarışı’ ile minikler çocuk olmanın, büyükler ise çocukluğuna geri dönmenin mutluluğunu Arsuz’da olmanın farkıyla yaşayacak.

Uçurtmaların kuyruğuna bağlanacak hoşgörü, kardeşlik, huzur ve iyi dileklerle gökyüzünü Arsuz’dan sevgiyle kuşatacak olan Uçurtma Yarışı’nın Jüri Üyeliğini ise Dasifed Başkanı Faruk Ekinci, Dasifed Başkan Yardımcısı Belgin Tokdemir Ünal, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve HBB Başkan Danışmanı Ömer Faruk Çelebi üstlendi. ‘En İyi Uçan Uçurtma Yarışı’nın sonunda birinciye 1500 TL, ikinciye 1000 TL ve üçüncüye ise 500 TL para ödülü verilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"