Adli Yıl Resepsiyonu’nda Vali Ata’dan önemli mesajlar

Yayınlanma Zamanı : 03 Eylül 2018 Saat: 22:39

Adli Yıl Resepsiyonu’nda Vali Ata’dan önemli mesajlar

Hatay Valisi Erdal Ata, 2018-2019 adli yılı açılışı için düzenlenen kokteyle katıldı.
Antakya Şehir Kulübü’nde gerçekleşen kokteyle Vali Erdal Ata’nın yanı sıra Hatay Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Resul Ceritoğlu, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Turan Oral, Hatay İdare Mahkemesi Başkanı Songül Meydan Özdoğan, Hatay Vergi Mahkemesi Başkanı Ufuk Sunaoğlu, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez, hakimler, savcılar ve adliye personeli katıldı.

Kokteylde kısa bir değerlendirme yapan Vali Ata, 2018-2019 Adli Yılı’nın yargı camiası ve milletimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken, “Türkiye Cumhuriyeti devleti hiç şüphesiz demokratik bir hukuk devletidir. Adalet hiç şüphesiz devletin ve mülkün temelidir. Adaletin olduğu yerde vatandaşın hukuk güvenliği var demektir. Hukuk güvenliğinin olduğu yerde de kendinden emin, güvende olan bir vatandaş var demektir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"