Milletvekilinden vatandaşa ‘Özel’ ofis

Yayınlanma Zamanı : 30 Ağustos 2018 Saat: 20:54

Milletvekilinden vatandaşa ‘Özel’ ofis

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletvekillerinin seçim çevrelerinde bürolarda çalışması talimatı üzerine İskenderun’da iletişim bürosu açtı. Seçmenlerin sorunlarını kendisine daha rahat ulaştırabilmesi amacıyla faaliyete başlayan irtibat bürosunun açılışı Hatay’daki hoşgörüyü siyasete de yansıttı.

Törene Ak Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdülkerim Güven, 22. Dönem AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet Soydan, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İskenderun Ortodoks Cemaati Vakıf Başkanı Can Teymur, Alevi Kanaat Önderleri, işadamları, STK temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

“Burası iletişim ofisi değil, milletin evi”

Okunan duaların ardından kısa bir açılış konuşması yapan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, milletvekilinin vekaleti asıldan aldığını, asıl olanın millet olduğunu belirterek, “Asaletin sahibi millettir ve siyaset ancak halkın duasını ve hakkın rızasını kazanma amacıyla yapılır” dedi.

İletişim ofisini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda açtıklarını da sözlerine ekleyen Milletvekili Özel, “İskenderun, Hatay söz konusu olduğunda, hizmet söz konusu olduğunda hayatın siyasetten ibaret olmadığını, yegâne ülkümüzün de, davamızın da Hatay’a hizmet etmek olduğunu, vurgulamak ve ilan etmek için buradalar. Seçim döneminde sıklıkla bahsettik, milletvekili iletişim ofisi, aslında burası milletvekili iletişim ofisi değil. Milletin evi milletin ofisi. Burada bu ofis vesilesiyle inşallah sizleri Ankara’da yormamak, mahallinde buradaki bürokraside çözülebilecek problemleri sahada tespit edip, burada çözmek ve sizlerle burada sağlıklı bir iletişim kurabilmek amacı ile yine Cumhurbaşkanımızın talimatı ile bu ofisi açmış bulunuyoruz” dedi.

“İyi niyetle bir aradayız”

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Hatay’ın çok güzel bir şehir olduğunu ifade ederek, “Renkliliklerimizle, farklılıklarımızla, renklerimizle güzeliz. Siyasi düşüncelerimiz birbirimizden çok farklı. Siyasete bakış açımızda farklı. Ama söz konusu İskenderun’sa, İskenderun’a hizmet konusu önümüze geldiğinde biz iki kardeş, on kardeş, on bir kardeş siyasi şapkalarımızı çıkartıp siz Hataylılara ve İskenderunlulara hizmet etmeye ant içtik. Bu iyi niyetle bir aradayız. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Şehrimize iyi hizmetler sunacağından eminim. Kendisine de başarılar diliyorum. Hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, Miiletvekili Özel, milletvekili iletişim bürosunun açılış kurdelesini davetlilerle birlikte kesti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"