MHP İskenderun İlçe Başkanı patladı

Yayınlanma Zamanı : 29 Ağustos 2018 Saat: 16:12

MHP İskenderun İlçe Başkanı patladı

Taşeron işçilerin kadroya alınmasından sonra; İŞKUR vasıtasıyla kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımıyla ilgili yapılan haksızlıklara dikkat çeken MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, siyasilere ve yetkililere seslenerek, “Elinizi çekin!” uyarısı yaptı. Ak Parti iktidarının, personel alımında tek yanlı davrandığına işaret eden Bozkurt, bu haksızlığın vebalinin büyük olduğunu dile getirdi.

Alımların sözde İŞKUR tarafından yapıldığının özellikle altını çizen MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, “İktidar partisi yönetimleri ve milletvekilleri listeyi İŞKUR Müdürlüğüne gönderiliyor. Önceden de böyleydi, şimdi de böyle… Maalesef Hatay’da durum bu. Oysa; başka illerde yüzde 10 iktidar partisinin insiyatifinde, geri kalanlar ise kura sistemiyle alınıyor. Bizler de vatandaşlarımızın haklı talepleri karşısında bu konuya dikkat çekiyor, Hak, hukuk, eşitlik ve adalet istiyoruz. Hatay milletvekillerimiz ve İŞKUR İl Müdürünün sorumluluğu ve vebali büyüktür” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"