Olgay Paşa’ya veda yemeği

Yayınlanma Zamanı : 26 Ağustos 2018 Saat: 9:30

Olgay Paşa’ya veda yemeği

Hatay Valisi Erdal Ata, yaklaşık iki yıldır 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı olarak görev yapmakta iken 65. Mekanize Tugay Komutanı olarak atanan Tuğgeneral Erkan Olgay onuruna veda yemeği düzenledi.


İskenderun’da düzenlenen veda yemeğine Vali Ata’nın yanı sıra 39.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Erkan Olgay, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, 2.Hudut Alay Komutanı Alb. Ahmet Gürbüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdür Vekili Sait Doğruer, İskenderun Sahil Güvenlik Grup Komutanı Yarbay Çağan Taşkın ve iş adamları Fatih Tosyalı, Paşa Karaca ve Abdullah Bozatlı da katıldı.
Yemekte kısa bir konuşma yapan Vali Ata, gerek kurumlar arası koordineli çalışma hususundaki çabaları, gerekse ilimize ve ülkemize yaptığı hizmetler konusunda görevini layıkıyla yerine getirmek için büyük bir özveri harcayan Tuğgeneral Olgay’a teşekkür ederek, bundan sonraki görev yerinde ve çalışma hayatında ailesiyle birlikte sağlık ve huzur temennisini dile getirdi.
Tuğgeneral Olgay ise Hatay’da görev yapmanın kendisi için her zaman özel bir yeri ve anlamı olacağını ifade ederek iyi dilekleri ve gösterdiği nezaket dolayısıyla Vali Ata’ya teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"