Bu plana tüm kurumlar dahil edildi

Yayınlanma Zamanı : 15 Ağustos 2018 Saat: 9:34

Bu plana tüm kurumlar dahil edildi

Hatay Vali Vekili Orhan Mardinli başkanlığında gerçekleşen Trafik Kazalarını Önleme Planı toplantısında trafik kazaları ve can kayıplarının önlenmesi için neler yapılabileceği ve alınacak önlemler ayrıntılarıyla ele alındı.

Valilik Tayfur Sökmen Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Vali Vekili Orhan Mardinli’nin yanı sıra, İl Jandarma Komutanı Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdür Vekili Sait Doğruer, Hatay Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Mehmet Maden, Trafik Denetleme Şube Müdürü Osman Bayar, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İl Sağlık Müdürü Dr.Sebahattin Yılmaz, Tarım ve Orman İl Müdürü Ergün Çolakoğlu, Karayolları 53. Şube Müdürü Mahmut Bilge Özmen,  Hatay Büyükşehir Belediyesi Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Gökçe Gök ve ilgili kolluk görevlileri katıldı.

Toplantıda; İçişleri Bakanlığınca hazırlanan 100 günlük eylem planı kapsamında tüm yol kullanıcıları için düzenli ve güvenli bir trafik ortamının sağlanması amacıyla, Trafik Kazalarını Önleme Planı kapsamında yürütülecek faaliyetler ve alınacak tedbirler görüşülerek bu çerçevede ilgili kurum ve kuruluşlarca yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"