Belediye başkanlarının istişare buluşması

Yayınlanma Zamanı : 08 Ağustos 2018 Saat: 15:50

Belediye başkanlarının istişare buluşması

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Halka hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunan Ak Partili iki belediye başkanı, İskenderun ve Payas’ta  yapılan ve yapılması planlanan hizmetleri değerlendirdi.

Belediye başkanları ile sürekli iletişim halinde olduğunu söyleyen Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, “Belediye hizmetlerinde yapmış olduğu proje, çalışmalar ve faaliyetleri hakkında görüş alış verişinde bulunuyoruz. İskenderun –Payas bir bütündür. Hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmet etme noktasında belediye başkanları ile sürekli dayanışma ve yardımlaşma içerisinde olduklarını belirterek, “Zaman zaman belediye başkanı arkadaşlarımızla bir araya gelerek, yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizler bölgemizin gelişmesi ve kalkınması noktasında büyük gayretler gösteriyoruz. Bu anlamda halkımıza daha iyi hizmet getirme çabası içerisinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.x

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"