En iyi sahne ödülü ‘Hamarat’ ellerin

Yayınlanma Zamanı : 06 Ağustos 2018 Saat: 17:02

En iyi sahne ödülü ‘Hamarat’ ellerin

Letonya’nın Ventspils şehrinde 7 ülkenin katılımıyla düzenlenen ’10. İnternatıonal Latvia HAİR Festivali’nin onur konuğu olan başarılı bayan kuaförü Gökhan Hamarat ve takım arkadaşları, en iyi sahne konsepti ödülüyle kente döndü.

Türk Bayrağı’nı Letonya’da başarıyla dalgalandıran Hamarat, Türkiye’nin yanısıra Hatay’ı ve İskenderun’u temsil ettiği saç festivalinden başarıyla dönmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken, “Türkiye’yi İstanbul’dan Kadir Alkan ve Tarık Yalçıntepe, Isparta’dan Osman Balcı, Eskişehir’den Tuncay Gitgör ve İskenderun’dan da kendim ve ekibim temsil ettik. Özel onur konuğu olarak katıldığımız festivalde, başarımızı en iyi sahne konsepti ile taçlandırarak ülkemizi kupa ile dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aldığımız kupayı, Türkiye’ye ve Hatay’a armağan ediyoruz. Hedefimiz; Ukrayna’da yapılacak olan uluslararası yarışmalara katılmak ve oradan da dereceyle dönmek,  Türk Bayrağımızı Ukrayna’da da gururla dalgalandırmaktır” dedi.  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"