Silivri Cezaevi’nden selam var

Yayınlanma Zamanı : 04 Ağustos 2018 Saat: 9:30

Silivri Cezaevi’nden selam var

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Silivri Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan CHP eski milletvekili ve PM üyesi Eren Erdem’i cezaevinde ziyaret etti.  Cezaevi çıkışında kısa bir değerlendirme yapan Serkan Topal,  25 ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili Eren Erdem’in oldukça moralli olduğunu, ülke gündemi ve parti meseleleriyle de yakından ilgilendiğini belirterek, “Arkadaşım, dostum Eren Erdem ‘i Silivri Cezaevi’nde ziyaret ettim. Dostlarına selamları var. Bir an önce bu hukuksuzluğa son verilmelidir. Silivri zindanları Eren Erdem’in ve bizlerin mücadele azmini kıramaz.. Eren Erdem yalnız değildir” açıklamasını yaptı.

Serkan Topal aracılığıyla da hükümete seslenen Eren Erdem, “Hükümete sesleniyorum: Vıdı vıdı etmeyin. Kapatın İncirlik Üssünü, öyle laf kabadayılığı ile olmaz bu işler. Brunson serbest kalacak mı? Umarım bu emperyalist kibir karşısında hep yaptığınız gibi taviz dolu pazarlıklar yapmamışsınızdır…” notunu paylaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"