Yapılandırmada süre uzatıldı

Yayınlanma Zamanı : 31 Temmuz 2018 Saat: 17:19

Yapılandırmada süre uzatıldı

7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun’dan yararlanmak isteyenler için başvuru süresi uzatıldı. Bugün saat 23:59’da sona ermesi planlanan başvurular için vergi dairelerinde yaşanan büyük yoğunluk dikkate alınarak, Resmi Gazete’nin mükerrer sayısında söz konusu sürenin 27 Ağustos’a uzatıldığı kaydedildi.

SÜRE UZATILDI!

Resmi Gazete’de yayınlanan kararda “11/5/2018 Tarihli ve 7143 sayılı vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına ilişkin kanunun 2, 3, 4, 7 ve 8’inci maddeleri ile 10’uncu maddesinin altı, yedi ve sekizinci fıkralarından yararlanmak için öngörülmüş olan başvuru, bildirim ve beyan sürelerinin 27/08/2018 tarihine (Bu Tarih Dâhil) kadar uzatılmasına, aynı kanunun 9’uncu maddesinin on yedinci fıkrası gereğince karar verilmiştir” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"