Başsavcının başarı grafiği hep zirvede

Yayınlanma Zamanı : 27 Temmuz 2018 Saat: 9:35

Başsavcının başarı grafiği hep zirvede

Kırıkhan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan, Hakimler ve Savcılar Kurulu(HSK) tarafından yayınlanan kararnameyle Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atandı.

Daha önce İskenderun Adliyesi’nde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan ve Kızıltepe Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden sonra Kırıkhan Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Kapağan, başarılı görev anlayışının yanında dürüst ve çalışkan kişiliğiyle takdir edilen bir isim oldu.

2016 yılında Kırıkhan Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan ve başarılarıyla dikkat çeken Gökhan Kapağan, en kritik dönemlerde görevini layıkıyla yaparak mükemmel bir adalet adamı olduğunu da ortaya koydu. Yargı camiasının sevilen ve sayılan isimlerinden biri olan Kırıkhan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan, başarı grafiğini her zaman zirvede tutarken, Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanmasının heyecanını yaşıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"