Hatay ekonomisinin kurmayları Valilik’te buluştu

Yayınlanma Zamanı : 16 Temmuz 2018 Saat: 15:56

Hatay ekonomisinin kurmayları Valilik’te buluştu

Hatay Valisi Erdal Ata, yeniden seçilerek güven tazeleyen Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı(ATSO) Hikmet Çinçin ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Valilik makamında gerçekleşen kabulde Vali Ata; Nisan ayında yapılan seçimlerle tekrardan göreve seçilen Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin’i tebrik ederek, görevinde başarılar diledi. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Hatay ve bölge ekonomisine yön veren kuruluşlardan biri olduğunu, bu yönüyle Hatay’a yapılan birçok ekonomik yatırıma da öncülük ettiğini söyleyen Vali Ata, Hatay ekonomisinin gelişmesi konusunda gösterdikleri gayretlerden dolayı Başkan Hikmet Çinçin’in şahsında ATSO yönetimi ile tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ise gösterdiği nezaket ve kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkürlerini ileterek, il genelinde ve bölgede yürütecekleri faaliyetlerin yanı sıra binlerce yıllık tarihe ev sahipliği yapan Hatay’ın tanıtımı ve tarihi mirasının korunması için mesai harcayacaklarını belirtti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"