Nur içinde yat Mira Anne

Yayınlanma Zamanı : 12 Temmuz 2018 Saat: 17:38

Nur içinde yat Mira Anne

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Behice Kurtaran’ın annesi Mira Kurtaran gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. İskenderun’da kuyumculuk yapan Can ile Jina ve Maria’nın da anneleri olan ve Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’nde 80 yaşında hayata veda eden Mira Kurtaran’ın cenaze ayinini İskenderun Aziz Nikola Ortodoks Kilisesi’nde Papaz Dimitri Yıldırım yönetti.

Ailesi, sevenleri ve yakın dostlarının katıldığı cenaze ayininin ardından Mira Kurtaran’ın naaşı Karaağaç Asri Mezarlığına defnedilmek üzere son yolculuğuna uğurlandı.

Taziye ve başsağlığı kabulü kilisede

İskenderun’da Kuyumculuk yapan Can ile Behiye, Jina ve Maria’nın Anneleri Mira Kurtaran için Kurtaran Ailesi taziye ve başsağlığını, 12-14 Temmuz tarihleri arasında 16.00-19.00 saatleri arasında İskenderun Aziz Nikola Ortodoks Kilisesi Salonu’nda kabul edecek.

Nur içinde yat Mira Anne

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"