Şoförler Odası’ndan battı çıktıya rötuş

Yayınlanma Zamanı : 10 Temmuz 2018 Saat: 15:54

Şoförler Odası’ndan battı çıktıya rötuş

İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, Pac Meydanı, Üst Geçit ve Dönmez Garajı’nı birleştiren ‘Battı Çıktı Projesi’ kapsamında asfalt çalışmaları tamamlanan yan yolların trafiğe açılması amacıyla yetkililerle istişarede bulundu. HBB Altyapı Sorumlularından Mühendis Ali Fırat Gürlek ve HBB Trafik Zabıta Amiri Veli Yıldırım ile birlikte gelinen son noktayı değerlendiren Akın, battı-çıktı çalışmasıyla esnaf, vatandaş, araç sürücüleri ve dolmuş şoförlerinin zorlu bir süreç geçirdiğini vurgulayarak, sıkıntıları minimuma düşürmek için çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade etti.

Şoför esnafının işini kolaylaştıracak her türlü çalışmayı hayata geçirmeye çalıştığını anlatan Başkan Erol Akın, “Hem asfalt çalışması biten Dönmez Garajı ve şantiye önünde (üst geçit) yan yolların biran evvel araç trafiğine açılması, hem de şoför esnafı ve vatandaşlarımız için en kolay çözümün sağlanması amacıyla bir araya geldik.  Esnaflarımız adına tek isteğimiz; asfalt çalışmaları biten dönmez garajının önündeki yan yolların biran önce trafiğe açılması ve trafiğin rahatlamasıdır. Bu proje, sonuçta İskenderun trafiğini rahatlatacak, ancak bu süreçte çok sıkıntı yaşandı. En çok zorluğu da şoför esnafımız çekti. Biz de onların istekleri doğrultusunda projemizi her daim takip edip, onlar için yapılacak en ufak çalışmayı hayata geçirmeye çalışıyoruz.  Sağolsunlar projeden sorumlu arkadaşlarımızda her zaman yanımızda olup, projenin gidişatı hakkında bizleri sürekli bilgilendirdiler” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"