Uçtu uçtu, Künefe uçtu

Yayınlanma Zamanı : 09 Temmuz 2018 Saat: 13:23

Uçtu uçtu, Künefe uçtu

Gastronomi kenti Hatay’da ilk kez düzenlenen “En Güzel Künefe Atma” yarışması renkli görüntüler oluşturdu. Hatay’ın meşhur künefecisi Meclis Künefe Cafe’de düzenlenen yarışmada kazanmak için ter döken adaylar, künefeleri adeta havada uçuşturdu.

Jüri üyeliklerini Mustafa Kemal Sebzeci, Mustafa Çolakoğlu ve Tuğçe Dilem’in yaptığı yarışmada, Meclis Künefe Kafe’nin yetenekli künefe ustaları tarafından hazırlanan künefeleri en yükseğe atmanın yanında estetik hareketlerle sağlam bir biçimde döndüren yarışmacılardan İsa Ayrancı birinci oldu.

İsa Ayrancı’yı tebrik ederek, gram altınla ödüllendiren işletme müdürü Ahmet Acemoğlu, İyi birer mücadele örneği sergileyen yarışmacılara ve yarışmada emeği geçen tüm personele teşekkür ederken, ilk defa gerçekleştirdikleri “En Güzel Künefe Atma” yarışmasını geleneksel hale getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"