Çocukların duası kabul olur inşallah!!!

Yayınlanma Zamanı : 05 Temmuz 2018 Saat: 12:57

Çocukların duası kabul olur inşallah!!!

Hassa’da kaybolan ve 5 gündür arama çalışmaları AFAD, jandarma, UMKE ve gönüllü ekiplerce devam eden 6 yaşındaki Ufuk Tatar’ın bulunması için arkadaşları camide dua okuttu.

Hassa Arpalıuşağı Mahallesi’nde ikamet eden ve Kur’an Kursuna giden Ufuk’un arkadaşları, Ufuk’un kaybolduğu günden beri dua ettiklerini ve bulunamamasına çok üzüldüklerini dile getirdi.

Tüm Türkiye’den Ufuk’un bulunması için dua beklediklerini söyleyen öğrenciler, en kısa sürede Ufuk’un bulunarak hem ailesine, hem de kendilerine sağsalim kavuşmasını beklediklerine vurgu yaptı.

Adana ve Hatay’dan katılan 22 AFAD personeli, 110 jandarma, 30 korucu, 4 UMKE personeli, 3 gönüllü, 5 özel eğitimli köpek ile 2 drone ve 1 SkyRanger (insansız hava aracı) eşliğinde toplam 169 kişilik ekiple günlerdir arama çalışmaları devam eden Ufuk’un izine henüz rastlanılamadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"