İbrahim Gül gönüllerin milletvekili

Yayınlanma Zamanı : 04 Temmuz 2018 Saat: 17:57

İbrahim Gül gönüllerin milletvekili

MHP Hatay Milletvekili Adayı İbrahim Gül’ün Hatay’ın bazı ilçelerindeki sandıkların yeniden sayılması talebiyle yaptığı Olağan Üstü İtiraz başvurusunu Yüksek Seçim Kurulu(YSK) oy çokluğuyla reddetti.

MHP MYK Üyesi ve Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi  Bahadır Alperen ile birlikte, milletvekilliği sürecini etkileyebilecek delilleri de YSK’ya sunan Gül, daha sonra MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, konu hakkında istişarede bulundu.

YSK’nın başvuruya ilişkin vereceği kararı bekleyen Gül,  YSK’nın rek kararının ardından yaptığı açıklamada, mücadelesine katkı ve destek sunan herkese teşekkür ederek, “24 Haziran seçim sonuçlarında uğradığımız haksızlığın telafisi için müracat ettiğimiz YSK itirazımızı görüşerek oy çokluğu ile red etmiştir. Seçim sürecinde özel hüsnü kabul gördüğümüz, evlerine, iş yerlerine, gönüllerine misafir edilme onurunu yaşadığımız, dualarını almayı başardığımız Hatay halkına, yol arkadaşlarımıza, gönül ehli insanlarımıza, yüksek değerlerde buluşmaya ahd etmiş, her bireyimize, yürekli, vicdanlı, vefalı, asil duruşlu, gönlü ve yüzü güzel yiğitlerine, yüreğini bize adayanlara, dava arkadaşlarıma, temsil ve ifade ettiğimiz davamız için gayret sarf edip, destek veren inanmışlara, önce Hatay ve sonra yine Hatay için dualarını eksik etmeyenlere şükranlarımı sunuyorum ve sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"