Meslektaşların aşkı, nişanla taçlandı

Yayınlanma Zamanı : 02 Temmuz 2018 Saat: 12:16

Meslektaşların aşkı, nişanla taçlandı

İskenderun’un tanınmış Gazetecilerinden Hilmi Diken ile Devlet Hastanesi Hasta Hakları Birim Sorumlusu Mehtap Diken’in  güzel kızı Diş Hekimi Burcu Diken, İstanbul’da yaşayan meslektaşı İnan Özdemir ile aile arasında yapılan nişan töreniyle, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Diken Ailesi’nin evinde yapılan mütevazi törene, her iki ailenin yakınları katıldı. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde sınıf arkadaşı olan Burcu ile İnan’ın nişan yüzüklerini ailenin yakın dostu Yeni Lokanta’nın sahibi Ahmet Çelik taktı.

Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyen Çelik yüzükleri takarken, “Bu yüzüklerin bir ömür boyu parmaklarınızda kalması ve daima mutlu olmanız dileğiyle” diyerek, genç çiftleri tebrik etti. Mutlulukları yüzlerinden okunan genç çift, gece boyunca mutluluklarını aileleri ve sevenleri ile birlikte müzik eşliğinde eğlenerek ve halay çekerek paylaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"