Dikkat!!! HADO ile ilgili fırsatçılar türedi

Yayınlanma Zamanı : 27 Haziran 2018 Saat: 17:12

Dikkat!!! HADO ile ilgili fırsatçılar türedi

Hatay Büyükşehir Belediyesi, deniz yoluyla bölgesel kalkınma projesi olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) ile ilgili internette yapılan sahte bilet satışlarına karşı vatandaşları uyardı. İstismar amaçlı kurulan yapılara ve firmalara itibar edilmemesi gerektiği yönünde basın bildirisi paylaşan Hatay Büyükşehir Belediyesi, HADO’nun acente kurumsal yapılanması, bilet aplikasyonu ve sefer planı üzerinde titizlikle çalışıldığı ve tamamlanmasının ardından kamuoyuna duyurulacağını söyledi.

Büyükşehirden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi, “Son günlerde hadobilet.com vb. sitelerde bilet satışı yapılacağı ve bayilik verileceğine ilişkin acentelere, Türkiye’ye ve Hatay halkına duyurular yapıldığını görmekteyiz.  Bu ve buna benzer sitelerin Hatay Büyükşehir Belediyesi iştiraki HADO’yla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Henüz HADO acente kurumsal yapılanması, bilet aplikasyonu ve sefer planı üzerinde büyük bir titizlikle çalışıldığını, HADO’nun ve Hatay Büyükşehir Belediyesinin resmi kanallarından duyuru ve çağrı yapılmadan, HADO resmi internet sitesi ve HADO bileti resmi satış noktası ibaresi dışında hiçbir yerden bilet alınmaması ve bu tür istismar amaçlı kurulan yapılara ve firmalara itibar edilmemesini önemle rica ederiz. Ayrıca HADO bilet satışı sistemi ve acente bilet satış bayilik organizasyonunun büyük bir tanıtım lansmanıyla Lübnan, Kıbrıs, Mersin, Adana, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay bilet satış acentelerinin de katılımıyla Hatay’da büyük bir etkinlikle yapılacağını kamuoyuna saygı ile duyururuz” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"