Samandağ’a dosteli uzandı

Yayınlanma Zamanı : 20 Haziran 2018 Saat: 17:50

Samandağ’a dosteli uzandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili Adayı Mehmet Güzelmansur ve partililer, yumruklu saldırıya uğrayan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Belediye başkanlarının topluma mal olmuş insanlar olduğunu ve Başkan Nehir’e yapılan saldırıyı kendilerine yapılmış gibi kabul ettiklerini söyleyen Milletvekili Adayı Mehmet Güzelmansur, saldırıyı kınadı.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Hatay’a yaptığı ziyareti değerlendiren Güzelmansur, “Başta Belediye Başkanım Mithat Bey’e, Belediye Başkan Yardımcılarıma ve tüm müdürlerime hem kendi şahsım adına hem partim adına teşekkür ediyorum. Artık insanlar 16 yıllık iktidarın değişmesini istiyor. Değişimin de en büyük öncüllüğü huzurdur. Bizim bölgemizde ne yazık ki huzur kalmadı. Kime sorsanız hep mutsuz. Sanayici mutsuz, esnaf sıkıntılı. İnsanları ayrıştırdılar, ötekileştirdiler, bunları görüyoruz. Tabi biz de Belediye başkanlarımızla, il yönetimimizle, milletvekillerimizle bir bütün olarak huzurun tesisi için hazırız. Beni de sizlerin fahri hemşeriniz gibi kabul etmenizi istiyorum. Ben de inşallah 24 Haziran’dan sonra milletvekili sıfatımla başta Mithat Başkanımız ile gerek belediyenin sıkıntılarının çözülmesi noktasında inşallah iktidar olduğumuz zaman çok daha güzel şeyler paylaşacağız. Gerek Ankara’da gerek hükümet nezdinde bir köprü vazifesi, bir aracı olacağız. Bizim Cumhuriyet Halk Partisi’nden başka bir partimiz yok. Ulu önder Atatürk’ün kurduğu, bize emanet ettiği parti. Şu an siz de biliyorsunuz Ecevit’ten sonra ilk kez bu kadar iktidara yaklaştık. Sayın Cumhurbaşkanımızı herkesi kucakladı, Sayın Genel başkanımız herkesi kucaklıyor. Bizim de inşallah 24 Haziran’dan sonra bu birlik ve beraberliği hep beraber yaşayacağız. Ben Samandağ’ı, Samandağ’ın insanını hakikaten seven biriyim. Çünkü Samandağ insanı merttir, içtendir, çalışkandır. Dünyanın her tarafında nereye gitsem Samandağ insanı ile karşılaşıyorum. Bu neyi gösteriyor, Samandağ insansının ne kadar cesur ve yürekli olduğunun göstergesi. Ben eski Samandağı da biliyorum Belediye Başkanımın da yaptığı hizmetleri biliyorum. Belediye Başkanımdan önce biz Samandağ’a geldiğimiz zaman çukurların içinden geçerdik. Ben bu yaptığı hizmetleri gerçekten de takdir ediyorum ve örnek bir ilçe olarak inşallah hep beraber bunları daha ileriye götüreceğine inanıyorum. Tekrar geçmiş olsun diliyorum ve tüm samimiyetimle ifade ediyorum ki siz yapılan bu saldırıyı bize yapılmış olarak görüyorum. Çünkü az önce de dediğiniz gibi bugün size yapılır, yarın başkasına yapılır. Toplum olarak buna bir tepki koymamız gerekiyor. Çünkü siz topluma mal olan bir insansınız. Geçenlerde bir kanaat önderimize de aynı şey yapıldı. Biz de tepkimizi göstermiş olduk. Umarım artık böyle şeyler olmaz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"