HADO’ya nazar değdi!

Yayınlanma Zamanı : 14 Haziran 2018 Saat: 12:52

HADO’ya nazar değdi!

Bayram öncesi feribot seferleri için düğmeye basılmasına rağmen ve bugün başlayacağı açıklanan HADO seferleri bir kez daha ertelendi. Feribotun geç gelmesi nedeniyle bayram sonrasına ertelenen HADO seferleri için düzenlenecek tören de ileri bir tarihe ertelendi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, Hatay Deniz Otobüsü(HADO) tanıtımının ve seferlerinin ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi. Bayram sonrasına ertelenen seferlerin rötar yapması ‘HADO’ya nazar değdi’ sözünü doğruladı.

 

Hatay Deniz Otobüsü – HADO

TÜRKİYE'NİN EN HIZLI GEMİSİ HADO PERŞEMBE GÜNÜ İSKENDERUN'DA!Gemi Yunanistan'ın Kos Adası'ndan Türk Loydu ve Mtu tam yol deneme seferi, mekanik ve elektronik motor testleri için yola çıktı.Geminin İskenderun Limanı'na vardıktan sonra Türk Loydu Class işlemleri,hukuki süreç,seyir raporları ve Türk Bayrağı'na geçiş işlemleri sonrasında kiralama yoluyla HADO'nun ilk yüksek hızlı gemisi olması hedefleniyor.

Hatay Deniz Otobüsü – HADO paylaştı: 13 Haziran 2018 Çarşamba

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"