CHP’de şok üstüne şok

Yayınlanma Zamanı : 21 Mayıs 2018 Saat: 17:08

CHP’de şok üstüne şok

24 Haziran’daki seçimler için dün açıklanan CHP Hatay Milletvekili aday listesinde şok yaşandı. Birinci sıra adayı Servet Mullaoğlu ile ikinci sıradaki aday Nermin Yıldırım Kara’nın adı silindi. Yoğun tepkiler üzerine gerçekleşen revizyonla CHP Hatay Milletvekili sıralamasında birinci sıraya Mehmet Güzelmansur, ikinci sıraya ise Suzan Şahin getirildi. Mevcut milletvekili Serkan Topal dışında listenin tamamen değiştiği öğrenildi.

Mullaoğlu’ndan sert açıklama

Listelerin değişmesinin ardından adı silinen Servet Mullaoğlu yaptığı açıklamada, “Lütfü Savaşın listeye müdahalesi ile 1.sıra vekil adaylığından çıkarılmış bulunmaktayım. Dağdan gelip, bağcıyı kovalayan, bu zulümu yapan Lütfü Savaş’ın tek derdi Mehmet Güzelmansur’a makam ayarlamak mı? Belediyecilik hizmetlerini yapamayan ve partiyle ilgisi olmayan bu adam insanların kaderi ile oynuyor ve CHP’yi dizayn ediyorsa yazıklar olsun…” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"