CHP Hatay listesi değişiyor

Yayınlanma Zamanı : 21 Mayıs 2018 Saat: 13:45

CHP Hatay listesi değişiyor

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekili seçimleri için açıklanan CHP Hatay Milletvekili Aday Listesi’nde değişiklik yapıldığı belirtildi. Hatay’daki CHP tabanından, özellikle de İskenderun ve çevre ilçelerinden gelen yoğun tepkiler üzerine CHP Genel Merkezi’nde şuanda yeni bir Hatay listesi oluşturmak için görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.

Hatay için açıklanan yenilik dolu milletvekili aday listesinde Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu ve Birol Ertem saf dışı kalırken, mevcut vekillerden sadece Serkan Topal yer almıştı. CHP Hatay Milletvekili Aday Listesi Servet Mullaoğlu, Nermin Yıldırım Kara, Serkan Topal, Mehmet Fatih Turan, Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir, Cemiyet Kışlıoğlu, Yüksel Oymak, Besim Ünsaldı, Bilgen Duman ve Dilan Bedir Kartal isimlerinden oluşurken, saat:17.00’ye kadar YSK’ya teslim edilecek olan listenin son şeklinde ciddi bir revizyon yapılacağı öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"