Camilere gül suyu sıkıldı

Yayınlanma Zamanı : 21 Mayıs 2018 Saat: 16:41

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından belli periyotlarla sürdürülen cami temizlik çalışmaları, Ramazan ayında da devam ediyor.  Her gün farklı bir camiye giderek, çalışmalarını sürdüren ekipler, önce halıları yıkayıp, ardından da püskürtme pompası ile halılara gül suyu sıkıyor.

Yılın her döneminde cami temizliğine ayrı bir özen gösterdiklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Göreve geldikten hemen sonra cami halılarının belli periyotlarla yıkanması çalışmalarını başlattık. Ramazan ayı ile birlikte camilerimiz vatandaşlarımız tarafından daha da yoğun olarak kullanılıyor. Bu nedenle de temizlik büyük önem taşıyor. Ekiplerimiz periyodik olarak cami halılarını özenle yıkıyorlar, daha sonra da gülsuyu püskürtüyorlar. Camilere yönelik temizlik çalışmalarımız aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"