Farkı fark eden örnek bir idareci

Yayınlanma Zamanı : 18 Mayıs 2018 Saat: 9:12

Farkı fark eden örnek bir idareci

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, İskenderun’da göreve başladığı günden bugüne kamu hizmetlerinin sunulması noktasında yoğun bir çaba sarf ederken, bu manada vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla üstün gayret gösteren kamu görevlilerini de ödüllendirmeyi ihmal etmedi.

2017-2018 eğitim öğretim döneminin açıldığı hafta İskenderun’da göreve başlayan ve bir önceki eğitim öğretim döneminde öğrencilerinin başarılı olmasına katkıda bulunan, öğrencilerine öncülük edip, bilgi ve deneyimlerini verimli ve etkili bir şekilde aktarma konusunda olağanüstü gayret gösteren çeşitli branşlarda yaklaşık 350 öğretmene “Başarı Belgesi” takdim eden Kaymakam Soytürk, farkı fark eden bir idareci olarak bu kez kamu hizmetlerinin sunulmasında üstün gayret gösteren 4 kamu görevlisini takdir belgesiyle onurlandırdı.

 

Kaymakam Soytürk, Kaymakamlık makamında düzenlediği törende İskenderun’da belirli aralıklarla gerçekleştirilen eğitim istişare toplantılarında veliler, okul aile birliği ve okul idarecileri tarafından tespit edilen İskenderun Emine Saadet Çarmıklı Ortaokulu Türkçe Öğretmeni İlker Dönmezer ve Matematik Öğretmeni Ali Kırkpınar’a eğitim hizmetinin sunulmasında gösterdiği üstün gayretlerinden dolayı, Devlet Hastanesi ziyareti esnasında da hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti üzerine tespit edilen İskenderun Devlet Hastanesi bünyesinde görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Murat Başıbüyük ile Uzm. Dr. Hülya Turgut’a sağlık hizmetlerinin sunulmasında gösterdiği üstün gayretlerinden dolayı takdir belgesi takdim etti.

Başarılı kamu görevlilerine üstün gayretlerinden dolayı teşekkür eden Kaymakam Soytürk, bütün kamu çalışmalarına görevlerinde başarılar dilerken, başarılarının da devamını diledi.

  

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"