TÜVTÜRK’ten Hatay’a 5’inci istasyon

Yayınlanma Zamanı : 15 Mayıs 2018 Saat: 14:41

TÜVTÜRK’ten Hatay’a 5’inci istasyon

TÜVTÜRK, Hatay genelinde artan araç muayene talebini karşılamak amacıyla 5’inci muayene istasyonunu Kırıkhan’da açtı. Temeli 12 Ocak’ta atılan Kırıkhan Muayene İstasyonu, TÜVTÜRK’ün Hatay sınırları içindeki 5’inci, Türkiye genelinde ise 208’inci sabit araç muayene istasyonunda periyodik araç muayene hizmetinin yanında, araç muayenesi için gerekli olan egzoz gazı emisyon ölçümü, tespit ve tadilat sonrası muayene hizmeti de verilecek.

Hatay Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Erdal Uzun, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, TÜVTÜRK Genel Müdür Yardımcısı Can Şiram ve TÜVTÜRK Adana İçel Hatay İş Ortağı Temsilcisi Naci Menteş’in katıldığı bir törenle hizmete açılan tek kanallı Kırıkhan Muayene İstasyonu, tüm araç cinslerine sadece randevulu olarak hizmet verecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"