‘Ramazan’ı bu hilal altında paylaşalım’

Yayınlanma Zamanı : 15 Mayıs 2018 Saat: 15:14

‘Ramazan’ı bu hilal altında paylaşalım’

Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Ümit Günay, düzenlediği basın toplantısında Türk Kızılayı’nın Ramazan Ayı kampanyası ve yardım faaliyetlerini açıkladı.

Kızılay’ın sadece afet dönemlerinde değil hayatın her anında ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu söyleyen Günay, bu yıl da Ramazan Ayı dolayısıyla “Ramazan’ı bu hilal altında paylaşalım” sloganıyla başlattıkları kampanya sayesinde milyonları sevindireceklerini söyledi.

Türk Kızılayı’nın onbir ayın sultanı Ramazan’da da yoksulları yalnız bırakmamak için seferber olduğu söyleyen İskenderun Şube Başkanı Günay, “Türk Kızılay’ı olarak ilçemizde ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşmaya gayret edeceğiz. Tespit edilen yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara kurumumuzun aş evinde yapılan yemekleri sıcak sıcak evlerine ulaştıracağız. Ramazan ayı içerisinde ilçede 7 noktada, bin kişilik iftar çadırları kuracağız. Buradaki amacımız birlik ve beraberliğin sağlanmasıdır. Ayrıca yine Sahil Kızılay Kan Evi Ramazan’da da  hizmet vermeye ve kan bağışı toplamaya devam edecektir. Unutulmasın ki, kan her zaman ihtiyaçtır” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"