Yaz spor okulu başlıyor

Yayınlanma Zamanı : 14 Mayıs 2018 Saat: 15:23

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaz döneminde futboldan yüzmeye kadar 9 farklı branşta verilecek ücretsiz yaz spor kursları için başvuruların 15 Mayıs 2018 Salı günü başlayacağını duyurdu.

Okulların kapanması ile birlikte start alacak olan yaz spor okullarına 6 farklı tesiste start verileceğini belirten Başkan Seyfi Dingil, “Sporun ve sporcunun gelişimi için 4 yıldır hizmet verdiğimiz spor kurslarımız Eylül ayının ikinci haftasına devam edecek. İskenderun Belediyesi olarak gençlerin ve çocukların sporla yetişmesi anlamında spor ahlakı ve spor kültürüne sahip aynı zamanda spor ile eğitimi bir arada yürüten bireyler olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güney bölgesinde spora en fazla desteği veren belediye olarak vatandaşlarımızın takdirini topladık. Bu yıl da ücretsiz yaz kurslarımız için ön kayıtlarımız 15 Mayıs 2018 Salı günü başlayacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"