Şehmus Aslan CHP’den milletvekili aday adayı

Yayınlanma Zamanı : 08 Mayıs 2018 Saat: 11:48

Şehmus Aslan CHP’den milletvekili aday adayı

24 Haziran’da yapılacak genel seçimler için, Hatay’da yayım yapan Söz Gazetesi Sahibi Şehmus Aslan CHP’den milletvekilliği adaylık başvurusunda bulundu. 35 yıllık gazetecilik yaşamında 10 yıl İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı, 5 yıl İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeliği yapan Aslan, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcılığı ve üç yıl Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetiminde yer aldı.

İskenderun’da 1983 yılında Özgür Gazetesi’nde gazeteciliğe adım atan Şehmus Aslan, daha sonra 1989 yılında İstanbul’da Gölge Adam Gazetesi’nde üç yıl çalıştı. 1992 yılında Hatay’da Hedef Dergisi’ni yayım hayatına soktuktan sonra 2009 yılında günlük olarak yayım yapan Söz Gazetesi’ni kurdu. Gazeteci Şehmus Aslan ‘Sürekli Basın Kartı’ sahibi ve 4000 civarında makalesi yayımlandı. 2013 yılında ‘Ben Teslim Olmuyorum’ kitabıyla Türk Ordusu’na yapılan kumpaslara dikkat çeken Şehmus Aslan, aktif gazeteci olarak çalışmaya devam ediyor.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"