Befesa Silvermet işçilerinin zam oranı netleşti

Yayınlanma Zamanı : 02 Mayıs 2018 Saat: 14:29

Befesa Silvermet işçilerinin zam oranı netleşti

İskenderun Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren BEFESA SİLVERMET İskenderun Çelik Tozu Geri Dönüşüm A.Ş. Fabrikasında Çelik İş Sendikası ile  2018-2019 yıllarını kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

Çelik-iş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Güngör ile Befesa Silvermet Fabrika Genel Müdürü Yusuf Dinç arasında imzalanan protokolle çalışanlara sosyal haklarının yanı sıra, yıllık yüzde 30 zam verilmesi öngörüldü.

İki taraf da memnun

Çelik-iş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Güngör, yıllık yüzde 30 oranında alınan zamdan memnun olduklarını belirterek, “Üyelerimizin yaşam koşullarını daha üst seviyeye çıkarmak için mücadele ediyoruz. Toplu iş sözleşmesinin her iki tarafı memnun edecek bir seviyede imzalanmasında emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Befesa Silvermet Fabrika Genel Müdürü Yusuf Dinç ise, imkanlar ölçüsünde en iyi oranı vermeye çalıştıklarını ifade ederek, sendikayla sürdürülen zorlu sürecin anlaşmayla sonuçlanmasından dolayı memnun olduklarını ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"