Adım adım aydınlık bir geleceğe doğru

Yayınlanma Zamanı : 23 Nisan 2018 Saat: 0:15

Adım adım aydınlık bir geleceğe doğru

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla  her yıl geleneksel olarak düzenlediği Fener Alayı yürüyüşleri Arsuz ve Payas’ın ardından, İskenderun ve Samandağ da gerçekleşti.  Binlerce Cumhuriyet aşığının Hatay Büyükşehir Belediye Bandosu eşliğinde gerçekleştirdiği yürüyüş renkli görüntülere sahne olurken,  Hataylılar açtıkları Dev Türk bayrakları ve söyledikleri marşlarla adım adım aydınlık bir gelecek için yürüdü.

Yüreği millet egemenliği ve vatan sevgisiyle dolu yüzlerce vatandaşın coşku ve heyecanla gerçekleştirdiği fener alayı yürüyüşü bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla saat:17.30’da Antakya Vali Ürgen Alanı ile Kırıkhan Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek.

Ulusal egemenliğe sahip çıkma, bayramı coşkuyla kutlama kararlılığı ile birlikte Ata’ya bağlılığını gösteren Hataylılar, Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı coşkusunu yürekten yaşarken, Atatürk’e ve kahraman silah arkadaşlarına minnetlerini bir kez daha dile getirmenin gururunu yaşadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"