Büyükşehirden, ilçe belediyelere yetki devri

Yayınlanma Zamanı : 17 Nisan 2018 Saat: 11:39

Büyükşehirden, ilçe belediyelere yetki devri

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi’nin almış olduğu karar ile numarataj, otopark ve otogar yetkisini İskenderun Belediyesi’ne devredildi. Konu ile ilgili açıklama yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, , Hatay Büyükşehir Belediyesinden numarataj işlemlerinin devri ile ilgili resmi yazının İskenderun Belediyesine ulaştığını söyledi.

İskenderun Belediyesi’ne ilgili bakanlık tarafından gerekli izinlerin verildiğini belirten Başkan Seyfi Dingil, “Belediyemizde, gerekli yazışmaların ardından numarataj işlemleri yapılmaya başlandı. Başvurular Bilgi İşlem Müdürlüğü Numarataj Servisine yapılabilir. Numarataj yetkisinin alınmasının ardından ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalara başlamış, görevli personellerimizin çalışmalarını daha iyi ve verimli bir şekilde yürütebilmeleri için de yeni bir yer tahsisi yapılmıştır. Bütün halkımıza duyurulur” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"