El ele, gönül gönüle, hep birlikte daha ileriye…

Yayınlanma Zamanı : 16 Nisan 2018 Saat: 11:59

El ele, gönül gönüle, hep birlikte daha ileriye…

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdikleri Hatay’ın büyükşehir statüsüne kavuşmasının dördüncü yılı kutlama ve dev projelerin toplu açılış törenine katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Hatay’ın 30 Mart 2014 yerel seçimleri ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi olmasının ve 15 ilçe belediyesine ayrılmasının üzerinden geçen 4 yıllık sürede Hatay’a kazandırılan hizmetlerde en büyük gücü halktan aldığını söyleyen Başkan Savaş, “Biz kocaman bir aileyiz. Daima el ele, gönül gönüleyiz” diyerek, gücüne güç katan Hataylılara ayrıca teşekkür etti.

Misafirperver Hatay Halkı’nın CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na örnek bir ev sahipliği yaptığını söyleyen Başkan Lütfü Savaş, “Hatay’ımıza dört yıl içerisinde birbirinden değerli projeler kazandırdık. Siz değerli hemşehrilerimin bizlere vermiş olduğu destekle yolumuzda her zaman emin adımlarla ilerledik. Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak ne yaptıysak sizler için yaptık. Biz her geçen gün büyüyen, inançlı ve güçlü bir aile olduk ve acılarımızı ve sevinçlerimizi her zaman beraber paylaştık. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kadim şehrimiz Hatay’ı onurlandırmasında; bizleri yalnız bırakmayan il örgütümüze, kadın ve gençlik kollarımıza, iş adamlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, derneklerimize, kanaat önderlerimize, emniyet güçlerimize, muhtarlarımıza ve eşlerine, basınımızın güzide temsilcilerine, belediyemizin vefakar çalışanlarına ve en önemlisi misafirperver Hatay Halkı’na, hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz kocaman bir aileyiz, hep beraber güzeliz.  Toplu açılış törenimize katılarak bizleri bu önemli günde yalnız bırakmayan değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Daima el ele, gönül gönüle olacağız” diyerek, yepyeni projelerle, durmadan yorulmadan Hatay’a hizmet etmeye devam edeceğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"