‘Bölge ekonomisine değer katacağız”

Yayınlanma Zamanı : 10 Nisan 2018 Saat: 10:36

‘Bölge ekonomisine değer katacağız”

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, CHP İskenderun İlçe Yönetimi ile birlikte kongre sürecini tamamlayan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Sohbet ortamında geçen ziyarette, Dudu ve beraberindeki heyetle İTSO Yönetimi, ağırlıklı olarak bölge ekonomisi, Suriye’de yaşanan olaylar ile Hatay’ın ekonomideki son durumu, çözüm yolları ve yapılması gerekenler ile ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “İskenderun’da demokratik bir şekilde seçim yapıldı ve İskenderun’u temsil eden yeni meclisimiz ve yeni yönetim kurulumuz belirlendi. Aramıza yeni katılan arkadaşlarda oldu. Bizleri bu göreve tekrar layık gören tüm Meclis ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Şehrimizin en önemli Sivil Toplum kuruluşu olan Oda’mızda bundan sonra bölgemiz ekonomisine değer katacak yeni projeler ve çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"