Borsa, yine yakışanı yaptı

Yayınlanma Zamanı : 07 Nisan 2018 Saat: 14:20

Borsa, yine yakışanı yaptı

İskenderun Ticaret Borsası’nda yapılan seçimde meclis üyeleri belirlendi.

Tek listeyle gidilen ve olgun bir havada geçen seçimde üyeler oy kullandı. Son yıllardaki performansı ve İskenderun sosyal yaşamına katkılarıyla gündemdeki yerini koruyan İskenderun Ticaret Borsası’nın 14 kişilik meclisi belli oldu.

İskenderun Ticaret Borsası Salonu’nda yapılan seçime katılan listede; Fuat Geçit, Celal Tekil, Volkan Alpagül, Eşref Dağ, Erdinç Vayısoğlu, M. Cemal Özer, A. Ozan Kara, Ramazan Zeytunlu, H. Gazi Kurtoğlu, Bülent Düzgün Korkmaz, Selahattin Şen, İbrahim Kırıcı, Abdulmenaf Küçük ve Kasım Çelik yer aldı.

Seçim boyunca titiz ve çalışkan kişiliğiyle başarıyı yakalayan ve İskenderun Ticaret Borsası’nın zirveye çıkmasında büyük katkısı olan Genel Sekreter Engin Vayısoğlu, tüm üyeleri kapıda karşıladı.

Seçim boyunca çaba gösteren ve seçim hazırlıklarını da başarıyla organize eden Vayısoğlu, yönetim kurulunun Çarşamba günü yapılacak ilk meclis toplantısında belirleneceğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"