Başkanların 8 Mart jestine teşekkür

Yayınlanma Zamanı : 12 Mart 2018 Saat: 11:08

Başkanların 8 Mart jestine teşekkür

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl Başkanı Av. Servet Mullaoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın personellerine idari izin veren Hatay’daki CHP’li belediye başkanlarına teşekkür etti.

a

Belediye başkanlarının örnek bir davranışa imza attığını söyleyen Başkan Servet Mullaoğlu, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanımız İbrahim Yaman, Samandağ Belediye Başkanımız Mithat Nehir ve Arsuz Belediye Başkanımız Nazım Culha, belediyede çalışan emekçi kadın personellerine idari izin vererek en yüce değer olan emeğin ve en kutsal varlığımız olan kadınların kıymetini bir kez daha vurgulamış oldular. Başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere tüm belediye başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Böylesine güzel davranışları ülkemizdeki tüm belediye başkanlarımızdan görmeyi diliyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"