Kısır partisi beğenildi

Yayınlanma Zamanı : 08 Mart 2018 Saat: 17:35

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası etkinlikleri içerisinde kısır partisi düzenledi. Muhasebeciler Haftası etkinlikleri kapsamında bayanları ve çalışanları unutmayan İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın maharetli hanımları kendi elleri ile kısır ve çeşitli yemekler yaparak, üyelerine ikram etti.

İSMOolarak, sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini söyleyen Başkanı Merih Hasan Yıldırım; “Sosyal sorumluluk projeleri, üyelerimiz arasında birlik, beraberlik ve kaynaşmamıza vesile oluyor. Oda olarak eğitimlerimizin yanında sinema, tiyatro ve bu tür etkinliklerle üyelerimizi bir araya getiriyoruz. Bugünün ayrı bir önemi daha var. Bu gün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması nedeniyle tüm bayanlarımızın bu anlamlı günlerini de kutluyorum. Bu tür etkinler sayesinde üyelerimiz arasında daha çok birlik, beraberlik ve kaynaşma imkanı oluyor. Etkinliğimize katılan tüm üyelerimize ayrıca Vergi Dairesi müdürlerimize, SGK Müdürümüze teşriflerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"