Bu iki başkan çok çalışkan

Yayınlanma Zamanı : 07 Mart 2018 Saat: 11:35

Bu iki başkan çok çalışkan

CHP Arsuz İlçe Teşkilatı’nın çalışkan neferleri Kadın Kolları Başkanı Sibel Uslu ve Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Devrim Söz Gazetesi’ni ziyaret etti. Birlik ve beraberlik içerisinde, aktif bir şekilde ve uyum içerisinde çalışarak partiye katkı sunan iki genç başkan, Söz Gazetesi Sahibi Şehmus Aslan’a çalışmalarının kamuoyuna duyurulmasında verdiği desteklerden dolayı çiçekle teşekkür etti.

Bölgede hızlı ve etkin haberciliğe imza attan ve farkını haberleriyle ortaya koyan Söz Gazetesi’ni ilgiyle takip ettiklerini söyleyen Sibel Uslu ve Süleyman Devrim, Şehmus Aslan ile oldukça samimi bir ortamda sohbet etti.

“Sahada olmayı seviyorum”

Saha çalışmalarını ve insanlarla iç içe olmayı seven kişiliğiyle tanınan CHP Arsuz Kadın Kolları Başkanı Sibel Uslu, CHP’nin birleştirici ve bütünleştirici gücünü de arkasına alarak kadınların her konuda hayatına dokunmak için Arsuz’un her mahallesini adım adım dolaştığını belirtirken, ev ziyaretlerinin yanısıra tarlada çalışan, iş hayatına katkı sunan, sokakta komşusuyla oturan, yaşlı ve hasta yatağında olan tüm kadınlara ziyaretler gerçekleştirerek, onların yanında olduğunu söyledi.  Kadınların aktif siyasette yer alması için de çalışmalar yaptığını anlatan Uslu, kadın dayanışmasının başarıdaki payına dikkat çekerek, Arsuzlu kadınlarla 8 Mart Dünya Emekçi Günü’nde Arsuz Otel’den başlayıp Arsuz Kent Meydanı’na kadar yürüyüş yapacaklarını sözlerine ekledi ve tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Günü’nü kutladı.

“Kadınlar, gücünün farkına varmalı”

CHP Arsuz Kadın Kolları olarak, Arsuz’un tüm mahallelerini kapsayacak bir şekilde kadınların sosyal ve kültürel hayatına katkı sunacak bir tiyatro ve müzik grubu kurmak için çalışmalara başladığını anlatan Sibel Uslu, en büyük hedefinin de kadınların her türlü etkinliğine ev sahipliği yapabilecek, içerisinde pedagog, avukat ve eğitimcilerin de bulunduğu, kadınlara eğitim seviyesini arttıracak kursların verildiği, sosyal ve hukuki haklarını sorgulamalarına ve güçlerinin farkına varmalarını sağlayacak bir kültür merkezi kurmak olduğunu söyledi.

Yeni projeler yolda

İlçe yönetimi ve kadın kolları ile el ele vererek projeler üreten ve bu projeleri hayata geçiren CHP Arsuz Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Devrim de, ‘Okuyoruz, çoğalıyoruz’ sloganıyla başlattıkları proje kapsamında 6 okula kütüphane kazandırdıklarını söyledi. Kitap ihtiyacı olan okulların mevcut kütüphanelerini güçlendirmenin yanısıra, yeni kütüphaneler de oluşturduklarını anlatan Devrim, ülkenin yılmaz savunucuları ve aydınlık yüzleri olan gençleri bir araya getirecek pek çok proje hayata geçireceklerini ve üstlendiği sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğini ifade etti.

“Birlikteliğiniz daim olsun”

Sibel Uslu ve Süleyman Devrim’i ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Söz Gazetesi Sahibi Şehmus Aslan da kadın kolları ve gençlik kollarının güçlü birlikteliğinin Arsuz CHP’ye büyük katkı sunacağına inandığını belirterek, ilerde siyasetin yıldızları olacak olan iki başkana her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"