Ak kadrolar gençleşerek güçleniyor

Yayınlanma Zamanı : 05 Mart 2018 Saat: 12:32

Ak kadrolar gençleşerek güçleniyor

‘Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor’ sloganı ile yola çıkan Ak Parti, gençlik kolları kongrelerini İskenderun ve Arsuz’da da gerçekleştirdi.  TBMM İdari Amiri ve Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Güler, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşen kongrelerde, Ak Parti’nin gençlerle daha da güçlendiğine dikkat çekilirken, siyasette gençlerin önemine vurgu yapıldı.

Ak Parti İskenderun Gençlik Kolları Başkanlığı’na Kenan Ak, Arsuz Gençlik Kolları Başkanlığı’na ise Muhammed Ali Çolak’ın seçildiği kongrelerde, Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ile Ak Parti İl Başkanı İbrahim Güler, Mehmetçiğin başarıyla sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı’nı sonuna kadar desteklediklerini ifade ederken, görevi devralan gençlere başarılar dileyerek, hayırlı hizmetler yapmalarını temenni etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"