Yeni yılda şifa oldular!

Yayınlanma Zamanı : 01 Ocak 2018 Saat: 1:21

Yeni yılda şifa oldular!

CHP Arsuz Kadın Kolları Başkanı Sibel Uslu, CHP Arsuz Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Devrim ve partililerle birlikte yeni yılın ilk dakikalarında İskenderun’daki özel ve devlet hastanelerini ziyaret ederek hastaların yeni yıllarını kutladı. Hastanede yatan yaşlı ve çocuk hastalar ile yakınlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan CHP’li başkanlar tüm hastalara acil şifalar diledi. Odaları tek tek dolaşan partililer, hastaların yanı sıra yeni yılda nöbet tutan hastane personelinin de yeni yılını kutlayarak, hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

“Umudu örgütlüyoruz” diyen CHP Arsuz Kadın Kolları Başkanı Sibel Uslu ve CHP Arsuz Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Devrim, açıklamalarında, “CHP Arsuz Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları olarak yeni yıllarını dışarıda eğlenemeyip hastane de geçirmek zorunda olan hastaların, hasta yakınlarının, hastane personellerinin yanında olmaya çalıştık.  Hepimiz sağlığımızın değerini hasta olunca anlıyoruz. Yeni yılın ilk dakikalarında 2018’e hastanede giren ve morale ihtiyacı olan hastalarla birlikte olmak ve onların bir nebze de olsa yüzlerini güldürmek istedik. Umarım tüm hastalarımız biran önce sağlıklarına kavuşur” derken, 2018’in başta sağlık, huzur, barış ve mutluluk  getirmesi temenni ettiler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"