Ertelenen kongre 3 Ocak’ta

Yayınlanma Zamanı : 27 Aralık 2017 Saat: 12:45

Ertelenen kongre 3 Ocak’ta

CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, parti binasında düzenlediği basın toplantısında çeşitli nedenlerle ertelenen CHP İskenderun Kadın Kolları Kongresi’nin 3 Ocak 2018 Çarşamba günü İskenderun Belediye Kültür Sarayı’nda gerçekleşeceğini açıkladı. Seçimden çok iktidara yürüyüşün adımlarını atacakları kongrede Atatürkçü Kadınların salondan halay çekerek çıkacaklarına inandığını söyleyen Mansuroğlu, herhangi bir aksilik yaşanmaması için gerekli tüm çalışmaların yapıldığını ifade etti.

Kongrede kazananın CHP olacağını vurgulayan Başkan Yusuf Mansuroğlu, “3 Ocak Çarşamba günü saat 9.00 itibari ile İskenderun Belediye Kültür Sarayı’nda kadın kolları kongremizi gerçekleştireceğiz. Kaldığımız yerden sadece seçim maddesinden başlayarak, kongremizi halay çekerek sonlandıracağız. Geniş bir ortamda yapacağımız kadın kolları kongremizde tüm bayan üyelerimiz oylarını hür ve bağımsız bir şekilde kullanana kadar adaylarımızın yanında olacağız. İlçe yönetimi olarak, kongrede hiçbir müdahaleye izin vermeyeceğiz. Seçim alanında kadınlarımızın sandık başına gidene kadar fikirlerini değiştirmeye yönelik yapılacak herhangi bir harekete de müsaade etmeyeceğiz. Atatürk’ün kurduğu partide Atatürkçü Kadınlar, ona yakışır bir kongre yapacak. Biz taraf değiliz, hiçbir zaman olmadık. Biz CHP’nin tarafıyız. Bu kongrede kazanan kim olursa olsun kaybeden olmayacak, kazanan CHP olacaktır. Akıllarda hiçbir soru işareti kalmadan, seçim bittikten sonra tüm kadınlarımız ve örgütümüzle beraber halaylar çekerek salondan çıkacağız. Aksi bir olayın gelişmesine hiçbir şekilde müsaade etmeyeceğiz. Kongreden çok iktidara yürüyüşün adımları atılacak ve halaylar çekilecektir” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"