“Benimle Barış, Herkesle Barış ve farkına var’

Yayınlanma Zamanı : 18 Aralık 2017 Saat: 15:09

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetimi, personellerin performanslarının arttırılmasına yönelik düzenlediği kurum içi eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. Dr. Suat Yiğit’in ‘Benimle Barış, Herkesle Barış’ ve ‘Farkıma vardım’ konu başlığı ile yaklaşık dört saat süren eğitimde personellerin sorunları, iş ortamında yaşadıkları stresler, kurum içerisinde amir ve arkadaşları ile ilişkilerinin nasıl olması gerektiği örneklerle anlatıldı.

Kurum içerisinde daha verimli çalışabilme, işlerine daha iyi motive olma, iş yerinde yüksek performans sergileme ve idareci personel arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi başlığıyla verilen eğitimde yoğun tempo ile çalışan personellerin ailevi hayatından ekonomik hayatına kadar yaşadıkları problemlere de değinen Dr. Yiğit, kişilerin çalıştıkları yerde kendisi ile barışık olması ve çalıştığı ortamdaki kurum amirleri ile her zaman diyalog halinde olmasının o iş yerindeki verimliliği arttıracağına vurgu yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"