Bayrağı devralan CHP’li başkanlara tebrik ziyareti

Yayınlanma Zamanı : 13 Aralık 2017 Saat: 15:05

Bayrağı devralan CHP’li başkanlara tebrik ziyareti

CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal ve Birol Ertem, ilçe kongreleri tamamlanan Hatay’da kongre sonrası seçilen yeni ilçe başkanlarına ziyaret turlarını sürdürüyor. CHP’li vekiller, yeni başkanlar ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dilerken, partililerle birlikte ‘Nasıl daha çok başarılı olabiliriz?’ sorusuna yanıt aradı.

Seçilen yeni başkanları ve yönetimlerini belirleyen tüm delegelere, geçmiş dönemde görev yapan başkanlara, yöneticilere, yeni seçilen başkan ve yöneticilerine ve kongreye katılan tüm partitilere teşekkür eden CHP’li milletvekilleri Birol Ertem ve Serkan Topal, “İlçe kongrelerini bir demokrasi şöleni içerisinde gerçekleştirdik. Kongrelerimizde seçilen ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, bundan sonra birlikte yapacağımız çalışmalarda şimdiden başarı ve kolaylıklar diliyorum. Kongreler sürecinde işin doğası gereği tansiyon yükseliyor ve bu da partililerimiz arasında dargınlıklar yaratabiliyor. Önümüzde çok önemli bir kavşak var ve bu kavşaktan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni sağ salim çıkarabilmek için yaşanan kırgınlıkların unutulması ve kol kola mücadele edilmesi gerekiyor. Dün yaşananlardan ders çıkaracak ve nasıl daha başarılı olabiliriz sorusuna yanıt arayacağız. Daha çok çalışacağız, asla pes etmeyeceğiz. Parti örgütümüzde sevgiyi egemen kılacak ve birlikte başaracağız. Biz birlikte hareket etmeyi başarabilirsek hiçbir siyasal güç Cumhuriyet Halk Partisi’nin önünde duramaz. Bu bir bayrak yarışıdır ve asıl hedefimiz 2019 seçimleridir ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi 2019 seçimleri Türkiye için bir çıkış noktasıdır. Hedefimiz partimiz, gözbebeğimiz Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşımak için çok çalışacağız. Yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var” açıklamasında bulundular.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"