Lütfü Savaş hizmet peşinde

Yayınlanma Zamanı : 08 Aralık 2017 Saat: 9:15

Lütfü Savaş hizmet peşinde

İl genelindeki trafik sorununu battı çıktı projeleriyle en aza indirmeyi planlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Temmuz ayında çalışmaları başlayan ve Haziran ayında bitmesi planlanan Pac Meydanı battı-çıktı projesinde büyük bir hızla devam eden çalışmaları inceledi.

Yaptığı yatırımla Hatay’ın çehresini değiştirmenin yanısıra Hatay’ı dünyaya tanıtmak için kararlılıkla çalışan Başkan Savaş, İskenderun Pac Meydanı ile Tayfur Sökmen Bulvarı arasında iki koldan devam eden çalışmaları titizlikle incelerken, yetkililerden bilgi aldı.

İskenderun şehir merkezinden sağlanan transit geçişin rahatlatılması ve vatandaşlara daha güvenli ulaşım imkânı sağlanması adına çalışmaların biran önce tamamlanması için ekiplerin gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Başkan Lütfü Savaş, iki uçtan başlatılan çalışma çerçevesinde battı çıktı projesinde fore kazıkların yerleştirildiği ve altyapı düzenini sağlamak amacıyla yağmursuyu hattı ile içme suyu isale hattı döşeme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

İnşaat sürecinde yol güzergâhlarında bazı bölgelerin trafiğe kapatılması nedeniyle yaşanan sorunlar karşısında vatandaşların, esnafların ve dolmuş şoförlerinin sabırlı yaklaşımına da teşekkür eden Başkan Lütfü Savaş, Hatay için var gücüyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"