Fuat Tosyalı farkı

Yayınlanma Zamanı : 08 Aralık 2017 Saat: 6:27

Fuat Tosyalı farkı

Türkiye’nin demir ve çelik sektöründe lokomotifi olan Tosyalı Holding’in yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, Sarıseki Mahallesi’nde kendi adını taşıyan Sarıseki Fuat Tosyalı Spor Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. Gençlere yönelik yatırımları kapsamında hayata geçirdikleri tesise kapalı tribün yapılması ve diğer eksiklerin giderilmesi yönünde talimat veren İşadamı Tosyalı, geleceğin başarılı futbolcularıyla da iş stresinden uzak, oldukça keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Geleceğin futbolcuları ile günün anısına fotoğraf çektiren Tosyalı, gençlerin antrenmandaki heyecanın kendisini de heyecanlandırdığını belirterek, futbol kariyerleri parlak olan futbolcuların sporda çıtayı yükselteceğine inandığını ifade etti.

ASKF’den Tosyalı’ya teşekkür

Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Mehmet Öztürk, demir çelik sektöründe yaptığı yatırımlarla ekonomiye damgasını vuran Tosyalı Holding’in yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı’ya  spora verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti. Fuat Tosyalı’nın adını taşıyan tesisin modernleşmesi için yaptığı girişimin herkese örnek olmasını temenni eden ASKF Genel Başkanı Mehmet Öztürk, “Sarıseki Fuat Tosyalı Spor Tesisleri’nde incelemelerde bulunan ve gençlerimizin daha da güzel ortamda spor yapabilmeleri için tesislerin eksiklerini giderme yönünde yetkililere talimat veren Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı’ya Hatay ASKF yönetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"